Bienvenu sur www.francianyelv.hu   A kijelölt francia nyelvű szöveg felolvasásához kattints a hangszóróra! Bienvenu sur www.francianyelv.hu GSpeech

FELADATOK

  • Számlák kiállítása, részvétel standardizálási folyamatokban
  • Behajtási folyamatok és követelések kezelése.
  • Proaktív és kezdeményező kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel a függő tételek rendezése érdekében
  • Kifizetések rendszeres könyvelése és aktív részvétel a fizetéskezelési folyamatokban
  • Ügyfelek számláinak és főkönyveinek kezelése.
  • Számla egyeztetések végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Folyékony FRANCIA és angol nyelvtudás
  • Főbb vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Folyékony angol és francia nyelvtudás elvárt, bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Erős MS Office ismeret, főként Excel

ELŐNY

  • Kiemelkedő elemző képesség, üzleti érdekek és szükségletek felismerése és figyelemben tartása
  • Pontos és precíz munkavégzés

MUNKAIDŐ: 09:00-15:00
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest
JELENTKEZÉS: Önéletrajz csatolásával Lator Hajnalkánál

Kövess minket!

Francia szótárak

Hirdetés

Pierre Waline blogja

Bíró Ádám blogja Párizsból

Actualité sportive vue de Budapest

Francia idegenlégió blog

Baranyi Beatrix, Recto et verso

Állásajánlatok

A címoldalról ajánljuk

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Franciatanárok

  • 1
  • 2
A kijelölt francia nyelvű szöveg felolvasásához kattints a hangszóróra! Francianyelv.hu felolvasó